شيوه پرداخت

امکان انتخاب شيوه ي پرداخت در محل با درنظر گرفتن شرايط سفارش، به صورت هوشمند توسط سيستم بررسي خواهد شد و در صورت امکان انتخاب اين شيوه، شما مي توانيد مبلغ سفارش خود را به هنگام تحويل کالا، با کليه کارت هاي بانکي از طريق دستگاه کارتخوان پرداخت کنيد. اين امکان مخصوص شهروندان شهر تهران و کرج ميباشد.

پرداخت اينترنتي

کاربران لئو يدک مي‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طريق درگاه اينترنتي، هزينه سفارش خود را به صورت آنلاين پرداخت کنند. پرداخت موفق هزينه به منزله ثبت قطعي اين پرداخت براي سفارش است و پس از آن پيامکي مبني بر ثبت موفق سفارش، براي کاربر ارسال مي‌شود و نيازي به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نيست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازي و ارسال مي‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اينترنتي باعث ايجاد الويت و تسريع در پردازش سفارش کاربران مي‌شود.

هنگام ثبت سفارش ميتوانيد پرداخت اينترنتي را انتخاب نماييد و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنيد.

براي پرداخت اينترنتي شما نياز داريد به ;

– شماره کارت   (شماره 16 رقمي روي عابر بانک )

– رمزپويا  (براي پرداخت اينترنتي لازم است قبلا رمز پويا (رمز خريد اينترنتي) کارت بانکي خود را فعال کرده باشيد.
براي فعال‌کردن رمز خريد پويا ، برخي از بانک ها به صورت خودکار رمز پويا کارت بانکي مشتريان را فعال ميکنند در غير اينصورت از دو طريق ميتوانيد اقدام به فعالسازي نماييد:

1- مي‌توانيد به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کنيد و از منوي خدمات رمز پويا اقدام به فعالسازي نمايد.

2- مراجعه به شعب حضوري بانک
– CVV2     ( يک کد ? يا ? رقمي است که پشت يا روي کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي بانکي درج مي‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان يک کد امنيتي در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي اينترنتي کاربرد دارد )
– تاريخ انقضاء     (تاريخ انقضا کارت‌ بانکي روي آن حک شده است. در صورتي که تاريخ انقضا روي کارت بانکي وجود ندارد، مي توانيد تاريخ صحيح را از بانک مبدا استعلام بگيريد)